مشتریان

با بیش از ۱۲ سال سابقه مفتخر به میزبانی صدها برند برتر ایران هستیم
اعتبار و افتخار ما مشتریان ما هستند

بیش از ۸ سال است که از سرویس های ایران وب هاست استفاده میکنیم و هیچگاه مشکل یا مساله ای نداشتیم که در کوتاه ترین زمان برطرف نشده باشد.تیم پیگیر و کوشایی که در این محموعه کار میکنند حتی در ساعات غیر اداری و کاری نیز موضوعات را پیگیری و به نتیجه رسانده اند.

مرتضی سیدی
مرتضی سیدیشرکت نفت پارس

به نظرم نمیرسد که در طی بیش از ۳ سال خدماتی که با این شرکت داشته ایم هیچ زمانی قطعی یا مشکلی عجیب و طولانی داشته باشیم.همه مسایل فنی پیرامون موضوع میزبانی و سرویس ها با همکاری این شرکت به سرعت راه حل خودش را پیدا کرده است.

آرین موتور پویا ( میتسوبیشی )
آرین موتور پویا ( میتسوبیشی )مدیرواحد فناوری اطلاعات شرکت داروگ

نظر دیگران درباره ما چیست ؟

مرتضی سیدی

بیش از ۸ سال است که از سرویس های ایران وب هاست استفاده میکنیم و هیچگاه مشکل یا مساله ای نداشتیم که در کوتاه ترین زمان برطرف نشده باشد.

مرتضی سیدیمدیر فناوری اطلاعات
محمود علیان

به شخصه از ایران وب هاست راضی هستم، دسترسی به امکانات و بک آپ های مستمر نسبت به پنل هاست های دیگه بیشتره و پشتیبانی از مشتری هم در حد مطلوبی هست.

محمود علیانمدیر فناوری اطلاعات شرکت داروگ
احمد عبیدی

فکر کنم زمانی که اولین بار وب سایت شرکت پاکسان راه اندازی شده است و برای این شرکت دامنه ثبت شده است این کار توسط ایران وب هاست انجام شده است و از آن زمان با این شرکت کار میکنیم. خدمات مطمئن و مطلوب باعث ادامه همکاری بیش از ده ساله این شرکت با ایران وب هاست است.

احمد عبیدیمدیر آی تی شرکت پاکسان
علی زارع

تمامی برندهای شرکت پارس حیات را با ایران وب هاست میزبانی میکنیم. برندهایی مثل مولفیکس ، مولپد ، تنو ، پاپیا در ایران وب هاست میزبانی میشود. کیفیت این سرویس ها در حدی بوده که ترجیح میدهیم بجای میزبانی در کشور ترکیه آنها را توسط این شرکت میزبانی و نگهداری کنیم.

علی زارع مدیر برند شرکت پارس حیات
محسن شاه محمدی

سرور اختصاصی که از ایران وب هاست داریم بیش از ۵ سال است که کار میکند ، این سرور برای سرویس ایمیل این شرکت که از درجه اهمیت بالایی برخوردارست مورد استفاده قرار میگیرد. حتی موقعی که ما از سرویس مان درست استفاده نمیکنیم و اشکلی ایجاد میشود توسط تیم پشتیبانی به سرعت مشکل برطرف میشود.

محسن شاه محمدیمدیر فناوری اطلاعات شرکت بوش
امید اسفندیار

هولدینگ دینا که شامل برندهای چی توز ، پپسی ، شکلات مارس و محصولات آرایشی هنکل می باشد از سال ۸۸ با مجموعه ایران وب هاست همکاری موفقی داشته و از سرورهای اختصاصی این شرکت استفاده می نماید. این شرکت سرویسی باکیفیت و بدون قطعی را ارایه داده که از تمام کارکنان ایران وب هاست تشکر می نمایم.
امید اسفندیار

امید اسفندیارمدیر آی تی شرکت پپسی ، هنکل، مارس

همین حالا شروع کنید.

به راحتی عضو شوید و سرویس مورد نظر خود را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ایران وب هاست می باشد.