گواهینامه امنیتی SSL

با استفاده از استاندارد کدگذاری اطلاعاتی که بین کاربر و وب سایت منتقل میشود کدگذاری توسط SSL صورت میگردد و کاربران وب سایت شما از استراق سمع و ردیابی توسط برنامه ها محافظت میگردد.
استافده از گواهینامه SSL در بهبود رتبه وب سایت شما در جستجوهای اینترنتی موثر است.
بیشتر بدانید

کنترل پنل ها

با استفاده از کنترل پنل ها امکان مدیریت سرور به راحتی مقدور خواهد شد.توسط کنترل پنل ها مدیریت سرور و میزبانی بر روی صفحه وب ایجاد میگردد و مالک سرور اختصاصی و مجازی را از مدیریت های خط فرمان بی نیاز میکند.
همواره میتوانید در کنار سروراختصاصی و مجازی که از ایران وب هاست تهیه میکنید کنترل پنل متناسب با سرور خود را خریداری نمایید.
کنترل پنل ها بصورت رایگان توسط ایران وب هاست بر روی سرور شما نصب میگردند.

بیشتر بدانید

فضای بک آپ

در صورتی که دارای وی پی اس یا سرور اختصاصی هستید یا میزبان یک وب سایت هستید احتمالاْ یکی از مواردی که نگرانتان میکند تهیه بک آپ از اطلاعات میباشد.
سرویس فضای بک آپ، فضای مناسبی بر روی سرورهای بک آپ در اختیار شما قرار میدهد که میتوانید اطلاعات مهم و حیاتی خود را به آن منتقل کنید و در زمان مورد نیاز از آن استفاده نمایید.
یادمان باشد هیچ کس به اندازه خود ما از اهمیت اطلاعات ما آگاه نیست و لازم است قبل از هر اتفاق غیر منتظره ای از اطلاعات خود نسخه پشتیبان داشته باشیم.

بیشتر بدانید

مدیریت سرور

درصورتی که مایل باشید مدیریت سرور و مانیتور ۲۴ ساعته سرویس توسط کارشناسان ایران وب هاست صورت گیرد میتوانید از این سرویس استفاده نمایید.
در این سرویس نصب برنامه ها و مانیتورینگ سرویس ها توسط نرم افزار و سخت افزار و کارشناسان صورت میگیرد.

بیشتر بدانید